Rok szkolny 2013/2014

Julia Kucharska - fortepian uczennica p. Beaty Grabalskiej - Dukaczewskiej otrzymała I nagrodę w XIII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów
Krzysztof Lenarczyk - fortepian uczeń p. Ewy Poręby otrzymał wyróznienie w XIII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów
Hanna Żywczok - fortepian ucz.p.Beaty Grabalskiej - Dukaczewskiej otrzymała wyróżnienie w XIII Żyrardowskim Konkursie Młodych Pianistów
Julia Kucharska - fortepian uczennica p. Beaty Grabalskiej - Dukaczewskiej otrzymała II miejsce w IX Festiwalu Muzyki Fortepianowej w Łowiczu
Paweł Goleniak - akordeon uczeń p. Marka Rejnowicza otrzymał wyróżnienie na III Festiwalu Akordeonowym " Harmonia Esspresiva " im. prof. Jerzego Jurka w Sochaczewie
Olimpia Chimko - gitara uczennica p.Adama Grądzkiego otrzymała wyróżnienie w IV Ogólnopolskich Przesłuchaniach Gitarowych Szkół Muzycznych I stopnia "Gitarowe Nas Troje"
Jan Dutkiewicz - wiolonczela uczeń pani Honoraty Oskiery otrzymał wyróżnienie w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Bochni
Julia Grabska - skrzypce ucz. p. Joanny Gierblińskiej - Pyskło
otrzymała wyróżnienie w konkursie "Mały czy duży wirtuoz"
Leon Stańczak - prekusja uczeń p. Mariusza Mocarskiego otrzymał I nagrodę IX Regionalnym Konkursie Perkusyjnym "Mały Werblista"
Pani Honorata Oskiera otrzymała podziękowanie za przygotowanie ucznia na konkurs wiolonczelowy w Bochni
Weronika Kuta - skrzypce uczennica p.Wioletty Hajdus otrzymała wyróżnienie w XI Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych
Kamila Krzonkalla - skrzypce uczennica p.Joanny Gierblińskiej - Pyskło otrzymała I miejsce w XI Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych
Pani Agata Gebel wyróżnienie dla pianisty - akompaniatora w XI Żyrardowskich Spotkaniach Skrzypcowych
Kacper Karolak - akordeon ucz.p. Marka Rejnowicza otrzymał I miejsce w V Pruszkowskim Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym
Florian Kraszewski - akordeon uczeń p.Marka Rejnowicza otrzymał III miejsce w V Pruszkowskim Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym
Karolina Reczulska i Zuzanna Wojciechowska - duet fletowy ucz. p.Anny Wierzchowskiej otrzymały wyróżnienie w VII ogólnopolskim konkursie instrumentów dętych szkół muzycznych I-go stopnia w Chełmnie.
Marcin Folwarski - perkusja.
Wyróżnienie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.
Julia Kucharska - fortepian
uczennica kl. VI

nauczyciel : Beata Grabalska - Dukaczewska
Laureat XXI Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chopinowskiej na Mazowszu
Julia Kucharska - fortepian
uczennica kl. VI
nauczyciel : Beata Grabalska - Dukaczewska
Nagroda Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej
XXI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chopinowskiej na Mazowszu
Kamila Krzonkalla - skrzypce ucz.p. Joanny Gierblińskiej-Pyskło otrzymała wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym
Wiktor Bykowski - akordeon ucz.p.Marka Rejnowicza otrzymał I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy
Zespół Rytmiczny pod kierownictwem p.Jolanty Winiarskiej otrzymał II nagrodę w I Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I Stopnia w Skierniewicach
Mateusz Huang- saksofon ucz.p. Mariusza Kozłowskiego Uczeń otrzymał II nagrodę w VI Międzyszkolnym Konkursie Instrumentów Dętych w Żyrardowie
Bruno Naskręt - uczeń otrzymał wyróżnienie w VI Międzyszoklnym Konkursie Instrumentów Dętych w Żyrardowie
Marcin Folwarski-perkusja ucz.p.Mariusza Mocarskiego otrzymał I nagrodę w IX Regionalnym Konkursie Perkusyjnym "Mały Werblista"
Aniela Remiszewska - perkusja ucz. p.Mariusza Mocarskiego otrzymała wyróżnienie w IX Regionalnym Konkursie Perkusyjnym "Mały Werblista".
Wiktor Bykowski - akordeon ucz. p.Marka Rejnowicza zajął I miejsce w konkursie "Mały czy duży wirtuoz?"
Olimpia Chimko - gitara ucz.p. Adama Grądzkiego, wyróżnienie w VI międzyszkolnych spotkaniach z gitarą dla uczniów szkół muzycznych I stopnia.
Chór Szkolny prowadzony przez p.Elżbietę Grzebalską
otrzymał Złoty Dyplom w III Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego