REKRUTACJA

Data dodania: 23.06.2020

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. T. Bairda w Grodzisku Maz.

 czyli kandydaci, którzy pozytywnie przeszli badanie przydatności

 – uzyskali minimum 18 punktów na 25 możliwych.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych nie jest jednoznaczna z przyjęciem dziecka do szkoły.

Z uwagi na możliwości finansowo – kadrowe szkoły i w związku z tym ograniczoną liczbę miejsc, planowane jest przyjęcie ok. 14 osób do kl. I cyklu
6 - letniego i ok. 9 osób do kl. I cyklu 4- letniego.

 

Lista osób przyjętych zostanie ogłoszona 3 lipca 2020 r.  w siedzibie szkoły
i na stronie internetowej.

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia jest ułożona alfabetycznie.

 

  1. Bazylczuk Lena
  2. Bednarek Tymon
  3. Chróstowska Pola
  4. Czerwińska Maja
  5. Dwojak Lena
  6. Dziąg Michał
  7. Fedak Marta
  8. Fila Dalia
  9. Folwarska Joanna

10.Folwarski Antoni

11.Goc Antonina

12.Gładka Lilianna

13.Habrzyk Antoni

14.Habrzyk Apolonia

15.Habrzyk Maria

16.Hołub Tola

17.Janiszewski Szymon

18.Kalbarczyk Antonina

19.Kora Maksymilian

20.Kłos Jan

21.Konecka Iga

22.Koryś Kalina

23.Marszałek Szymon

24.Marzyńska Weronika

25.Michalczuk Aleksandra

26.Pachulska Katarzyna

27.Paterska Marcelina

28.Radomski Wojciech

29.Sitarek Dariusz

30.Smolarek Małgorzata

31.Smyk Michalina

32.Sobolivska Weronika

33.Surała Miłosz

34.Twardoch Marcelina

35.Twardowski Karol

36.Wencel Emilia

37.Wierzbowska Natalia

38.Wlazło Gabriela

39.Wróbel Marcelina

40.Zalipska Anastazja

41.Żabczyńska Maria

42.Żyta Nina

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia

do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. T. Bairda w Grodzisku Maz.

 czyli kandydaci, którzy nie przeszli pozytywnie badania przydatności – (nie uzyskali minimum 18 punktów)

 

 

Lista jest ułożona alfabetycznie.

 

  1. Ambroziewicz Gustaw
  2. Bieniada Antonina
  3. Engel Zuzanna
  4. Dubieleski Krystian
  5. Izdebska Anna
  6. Izdebska Katarzyna
  7. Kupisz Antoni
  8. Maciaszek Nikodem
  9. Markus Oliwier
  10. Mielczarek Zofia
  11. Nowak Zuzanna
  12. Pelc Franciszek
  13. Perendyk Dominik
  14. Piątkowska Antonina
  15. Pietrzak Hanna
  16. Piętka Aleksandra
  17. Piotrowska Julianna
  18. Sikorska Amelia Mercedes
  19. Storzysz Tamara
  20. Surała Zuzanna
  21. Tomczak Maja
  22. Wlazło Hanna
  23. Zachar Karol
  24. Zaiats Sapfira

 

 

Na przesłuchanie nie zgłosili się:

 

  1. Croisier Alicja
  2. Sadowski Franciszek

 

 

 Listy osób przyjętych do szkoły zostana opublikowane 3 lipca 2020r.

 

Grodzisk Mazowiecki, 23 czerwca 2020 r.

 


 

REKRUTACJA