Informacja dla rodziców i uczniów

Data dodania: 10.06.2020

Drodzy Uczniowie

Szanowni Rodzice

 

Rok szkolny 2019/20 zbliża się ku końcowi. W normalnym trybie pracy bylibyśmy w trakcie egzaminów . A tymczasem wszystkie oceny wystawiają Wam nauczyciele. I właśnie ten moment jest teraz. W większości oceny są już wystawione. I wszystkie promujące Was do kolejnych klas. GRATULUJĘ. Gratuluję Wam wytrwałości, systematycznej pracy.
Od nauczycieli Wiem, że bardzo się staraliście. Założeniem naszym była realizacja programu jaki dla każdego z Was został opracowany. I to się udało. A jeśli nawet nie do końca, to wszystko nadrobimy w przyszłym roku szkolnym.

Najnowsze przepisy prawa oświatowego umożliwiają Wam konsultacje z pedagogami. Konsultacja to nie lekcja. Tylko możliwość rozmowy, aby coś wyjaśnić, omówić. Do końca roku szkolnego zajęcia będą tak jak ostatnio wypracowaliście to wspólnie z nauczycielami. Gdyby jednak ktoś zechciał mieć konsultację do zapraszam do kontaktu z sekretariatem szkoły.

Zakończenie roku szkolnego planujemy na 25 czerwca. Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo jestem w trakcie opracowywania harmonogramu w jaki sposób się spotkamy.

A tymczasem zajmujemy się rekrutacją. To też dla nas wyzwanie. Bo egzaminy muszą zostać przeprowadzone w reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi z Ministerstwa Zdrowia.

Pozdrawiam Was serdecznie i cieplutko.

Wioletta Hajdus

 


 

Informacja dla rodziców i uczniów

Aktualności