APEL!

Data dodania: 12.04.2020

Szanowni Państwo

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Szanowni Nauczyciele

 

Zgodnie z decyzją Polskiego Rządu zajęcia w naszej szkole będą odbywać się zdalnie
do dnia 26 kwietnia 2020 r.

Nauczanie, które zostało wdrożone będziemy kontynuować. Zdajemy sobie sprawę, że kontakt bezpośredni jest najlepszą formą nauczania w szkole artystycznej. Ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu Nauczycieli, Rodziców i Uczniów udaje się to na tyle, że utrwalanie
i podwyższanie umiejętności budzi w nas pedagogach optymizm. Ale wszyscy chcemy wrócić i funkcjonować w sposób tradycyjny. Miejmy duże pokłady wyrozumiałości i cierpliwości
w stosunku do siebie nawzajem. Podtrzymujmy kontakt, zaplanowane zajęcia niech odbywają się zgodnie z założeniami wytyczonymi przez Pedagogów i Rodziców.

Z pokorą i przykrością sukcesywnie odwołuję wszystkie wydarzenia artystyczne w naszej szkole. Jest to smutne o tyle, że występowanie publiczne jest wpisane w naszą edukację. 
Ale Drodzy Uczniowie ćwiczcie sumiennie, pracujecie wytrwale, umiejętności „nie uciekną”, przed nami jeszcze wiele pięknych koncertów, audycji. Życzę Wam, aby gra na instrumencie przyniosła Wam ukojenie i dała dużą dawkę przyjemności w takim trudnym czasie.

Drodzy Rodzice dziękuję Wam za zaangażowanie. Bez Waszej pomocy byłoby dużo trudniej. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za ciepłe słowa płynące w kierunku naszej szkoły.

Szanowni Nauczyciele – Wam także pięknie dziękuję za pracę, za odkrywanie i pogłębianie swoich umiejętności. Przed nami jeszcze jakiś czas takiego nauczania, ale z każdą lekcją,
z każdym tygodniem jesteśmy bliżej powrotu do szkoły pełnej życia. Teraz jest pusto…..

 

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzę Państwu czasu spokoju, nadziei, pełnego ciepła rodzinnego….  choć tak trudny i inny niż zazwyczaj ten czas będzie….

Życzę zdrowia, wytrwałości i optymizmu, abyśmy wszyscy szybko wrócili do realnego, przepełnionego muzyką na żywo czasu.

Wesołego Alleluja !

                                                                                                                      Wioletta Hajdus

 

 


 

APEL!