Listy kandydatów do PSM I st. w Grodzisku Mazowieckim

Data dodania: 02.05.2018

Lista kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. Tadeusza Bairda

w Grodzisku Mazowieckim

 

12 maja 2018 r. sobota

KOMISJA A

 

godz. 9.00

 

  1. Wojtczuk Stanisław

  2. Grzejszczak - Kwas Szymon

  3. Piech Abigail

  4. Prostko Kalina

 

godz. 10.00

 

  1. Folwarski Stanisław

  2. Szurbak Marta

  3. Borządek Łukasz

  4. Borządek Ignacy

 

przerwa 11.00 – 11.15

 

godz. 11.15

 

  1. Marzyńska Gloria

  2. Stróżewski Stanisław

  3. Szkop Magdalena

  4. Janiszewski Antoni

 

godz. 12.15

 

  1. Zdanowska Kesja

  2. Haremza William

  3. Gąsińska Aleksandra

  4. Szczepanik Karolina

  5. Kumela Igor

 

 

Badanie predyspozycji kandydata do nauki

w szkole muzycznej odbywa się indywidualnie

i trwa około 15 min.

 

 

 

 

 


 

12 maja 2018 r. sobota

KOMISJA B

 

 

godz. 9.00

 

  1. Deperas Hanna

  2. Deperas Igor

  3. Piech Rut

  4. Kohmann Marianna

 

godz. 10.00

 

  1. Mamica Abigail

  2. Folwarska Maria

  3. Borządek Kacper

 

 

przerwa 10.45 – 11.00

 

godz. 11.00

 

  1. Pleban Sandra

  2. Różycka Weronika

  3. Mroczka Wojciech

  4. Oleszczuk Katarzyna

 

godz. 12.00

 

  1. Chłopik Łucja

  2. Sarnowski Wiktor

  3. Piwowarska Paulina

  4. Dzwonek Agnieszka

 

 

Badanie predyspozycji kandydata do nauki

w szkole muzycznej odbywa się indywidualnie

i trwa około 15 min.

 

 

 


12 maja 2018 r. sobota

 

 

KOMISJA C

 

 

godz. 9.00

 

  1. Hajdus Lidia

  2. Kowalczyk Borys

  3. Strzała Nina

  4. Przeździecka Aleksandra

 

godz. 10.00

 

  1. Przeździecka Zuzanna

  2. Kopyść Antonina

  3. Gieras Antoni

  4. Luc Martyna

  5. Kołeczko Ignacy

 

przerwa 11.15 – 11.30

 

godz. 11.30

 

  1. Rumak Eliza

  2. Puchalska Alicja

  3. Janusz Gabriel

  4. Anderson – Hanney Robert

 

godz. 12.30

 

  1. Szymański Joachim

  2. Szymański Stanisław

 

 

 

 

Badanie predyspozycji kandydata do nauki

w szkole muzycznej odbywa się indywidualnie

i trwa około 15 min.

 

 

 

 

Lista kandydatów do Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. Tadeusza Bairda

w Grodzisku Mazowieckim

 

19 maja 2018 r. sobota

KOMISJA A

 

 

godz. 9.00

 

  1. Zielińska Anastazja

  2. Strąk Franciszek

  3. Borowiec Krystian

  4. Wróbel Jakub

 

godz. 10.00

 

  1. Angowski Mateusz

  2. Leszczyńska Helena

  3. Jankowski Błażej

  4. Popelyukh Agata

 

przerwa 11.00 – 11.15

 

godz. 11.15

 

  1. Radomski Wojciech

  2. Tomczuk Sara

  3. Bazydło Filip

  4. Smoleńska Hanna

 

godz. 12.15

 

  1. Lendzion Anastazja

  2. Maj Michał

  3. W ięch Igor

 

 

Badanie predyspozycji kandydata do nauki

w szkole muzycznej odbywa się indywidualnie

i trwa około 15 min.

 

 

 

 

 


19 maja 2018 r. sobota

KOMISJA B

 

godz. 9.00

 

  1. Romańska Emilia

  2. Huchla Agnieszka

  3. Parys Zofia

  4. Parys Marta

 

godz. 10.00

 

  1. Wąsiewicz Antonina

  2. Złoch Katarzyna

 

przerwa 10.45 – 11.00

 

godz. 11.00

 

  1. Szefler Agnieszka

  2. Radomska Natalia

  3. Zabłocka Antonina

  4. Krupa Wojciech

 

godz. 12.00

 

  1. Iwanowski Adam

  2. Biernacka Zuzanna

  3. Tomala Amelia

  4. Kaczmarek Martyna

  5. Radomyska Zuzanna

 

 

Badanie predyspozycji kandydata do nauki

w szkole muzycznej odbywa się indywidualnie

i trwa około 15 min.

 

 

 

 

 

 


 

Listy kandydatów do PSM I st. w Grodzisku Mazowieckim