Jubileusz 50-lecia PSM I st. im. T. Bairda

Data dodania: 09.09.2021

Szanowni Państwo, 
Drodzy Absolwenci, 

 

Niezwykle miło mi poinformować Państwa, że w roku 2022 przypada Jubileusz  50 – lecia istnienia Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim.

Minione 50 lat szkolnictwa muzycznego w Grodzisku Mazowieckim to czas wielu zmian, osiągnięć, niezliczonych sukcesów zarówno uczniów, jak i pedagogów. Kolejne pokolenia uczniów przekraczały mury szkoły, zmieniali się nauczyciele, dyrektorzy. Historię szkoły tworzą przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy wynieśli z tego miejsca umiejętności, miłe wspomnienia, liczne przyjaźnie.

 

Dlatego nasza społeczność szkolna nie wyobraża sobie Jubileuszu bez ludzi, dla których szkoła była częścią rozwoju, i którzy tworzyli jej historię. 

 

W związku z powyższym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o naszym jubileuszu. Będzie nam niezmiernie miło jeśli zgłoszą się do nas absolwenci, którzy będą chcieli wspomnieć szkołę w publikacji, którą przygotowujemy. Bardzo prosimy o kontakt. 

 

Liczymy, że uda nam się połączyć przeszłość z teraźniejszością, odnowić przyjaźnie, stworzyć okazję do podsumowań. Planujemy koncert absolwentów i mam nadzieję, że  dojdzie do miłych spotkań, wspomnień ludzi, którzy byli ze szkoła muzyczną w Grodzisku związani. 

Kontakt do nas:

Tel. 22 755 52 67

www.psmgrodzisk.pl

kontakt@psmgrodzisk.pl

Jesteśmy także na Facebooku.

 

Szczegółowe informacje będziemy odpowiednio wcześniej zamieszczać na naszej stronie internetowej, szkolnym profilu na Facebooku, a także w lokalnych mediach. 

Z poważaniem,

Wioletta Hajdus

Dyrektor

Państwowej Szkoły Muzycznej I st.

im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim


 

Jubileusz 50-lecia PSM I st. im. T. Bairda

Aktualności