Przydziały uczniów - instrument główny

Data dodania: 31.08.2020

Przydział uczniów do pedagogów instrumentu głównego

w roku szkolnym 2020/21

 

kl . I  cykl 6-letni

 

fortepian

 

  1. Chróstowska Pola       – Beata Grabalska – Dukaczewska
  2. Dwojak Lena              – Beata Grabalska – Dukaczewska
  3. Twardoch Marcelina – Agnieszka Witomska
  4. Folwarska Joanna      – Agnieszka Witomska

 

skrzypce

 

  1. Bazylczuk Lena             – Millenna Kamińska
  2. Goc Antonina                 – Wioletta Hajdus
  3. Konecka Iga                   – Wioletta Hajdus
  4. Marzyńska Weronika     – Joanna Gierblińska – Pyskło
  5. Michalczuk Aleksandra – Millenna Kamińska
  6. Zalipska Anastazja         – Millenna Kamińska

 

gitara

 

  1. Żabczyńska Maria – Adam Grądzki
  2. Żyta Nina              – Adam Grądzki

 

akordeon

 

  1. Folwarski Antoni – Marek Rejnowicz

 

flet poprzeczny

 

1. Habrzyk Apolonia – Ewa Liebchen

2. Smyk Michalina – Anna Wierzchowska

 

klarnet

 

1. Paterska Marcelina – Przemysław Skałuba

 

saksofon

 

     1. Surała Miłosz – Mariusz Kozłowski

 

perkusja

 

     1. Marszałek Szymon – Mariusz Mocarski

 

kl . II  cykl 6-letni

rok szkolny 2020/2021

 

fortepian

 

  1. Bogucka Maria        – Beata Grabalska - Dukaczewska
  2. Czwarno Inga          – Beata Grabalska – Dukaczewska

3.  Huchla Agnieszka   – Agnieszka Witomska

4.  Kohmann Marianna – Agnieszka Witomska

5.  Mączka Aleksandra – Beata Grabalska – Dukaczewska

6. Sędzimir Ewa            – Ewa Poręba

 

 

skrzypce

 

1. Baranowska Zuzanna  – Agata Baumel

2. Borządek Dominika     – Wioletta Hajdus

3. Jankowska Natalia       – Agata Baumel

4. Kosowska Kalina         – Agata Baumel

5. Kubacka Kalina            – Millenna Kamińska

6. Sędzimir Jacek              – Wioletta Hajdus

7. Szczepański Dominik   – Agata Baumel

8. Szymański Tymoteusz  – Joanna Gierblińska – Pyskło

 

 

gitara

 

      1. Pieniążek Jakub – Mirosław Rogalski

 

 

akordeon

 

      1. Stańczak Wojciech – Marek Rejnowicz

 

 

flet poprzeczny

 

      1. Pawlak Marianna – Anna Wierzchowska

 

 

saksofon

 

      1. Baranowski Antoni – Mariusz Kozłowski

 

 

 

kl . III  cykl 6-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

fortepian

 

  1. Bazydło Filip               – Beata Grabalska - Dukaczewska
  2. Folwarski Stanisław    – Ewa Poręba
  3. Hajdus Lidia                – Agnieszka Witomska
  4. Leszczyńska Helena    – Agnieszka Witomska
  5. Oleszczuk Katarzyna   – Sebastian Raj
  6. Pleban Sandra              – Beata Grabalska - Dukaczewska
  7. Romańska Emilia        – Beata Grabalska-Dukaczewska
  8. Wójcik Aleksander      – Beata Grabalska-Dukaczewska

 

skrzypce

 

1. Piech Rut                – Agata Baumel

2. Sarzała Nina            – Millenna Kamińska

3. Zabłocka Antonina – Joanna Gierblińska-Pyskło

 

wiolonczela

 

  1. Borządek Łukasz                   – Honorata Oskiera
  2. Grzejszczak – Kwas Szymon – Honorata Oskiera
  3. Marzyńska Gloria                  – Honorata Oskiera
  4. Piech Abigail                         – Honorata Oskiera

 

gitara

 

  1. Angowski Mateusz – Mirosław Rogalski
  2. Borządek Ignacy     – Mirosław Rogalski

 

akordeon

 

  1. Iwanowski Adam    – Marek Rejnowicz
  2. Janiszewski Antoni – Marek Rejnowicz

 

flet poprzeczny

 

1. Folwarska Maria     – Ewa Liebchen

2. Różycka Weronika – Anna Wierzchowska

 

perkusja

 

     1. Jankowski Błażej – Mariusz Mocarski

 

kl . IV  cykl 6-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

fortepian

 

1. Dukaczewska Magdalena – Ewa Poręba

2. Gałajda Karolina               – Beata Grabalska – Dukaczewska

3. Gamza Anna                     – Sebastian Raj

4. Jankowska Nadia              – Agnieszka Witomska

5. Łazarz Kornelia                – Aleksandra Jagła

6. Wasiak Kaja                     – Beata Grabalska – Dukaczewska

7. Wieczorek Jagoda            – Agnieszka Witomska

 

skrzypce

 

1. Dąbrowski Ignacy           – Millenna Kamińska

2. Grudzień Gabriela           – Agata Baumel

3. Krawczykiewicz Helena – Millenna Kamińska

4. Szulc Klara                     – Millenna Kamińska

 

wiolonczela

 

1. Radomska Oliwia – Honorata Oskiera

2. Vitale Joanna        – Honorata Oskiera

 

gitara

 

1. Borgosz Julia    – Mirosław Rogalski

2. Szulc Antoni     – Adam Grądzki

3. Żyta Lena          – Adam Grądzki

 

 

flet poprzeczny

 

1. Petrosyan Olga – Anna Wierzchowska

 

klarnet

 

1. Folwarska Alicja            – Przemysław Skałuba

2. Żerańska Marianna        – Przemysław Skałuba

 

 

 

 

 

 

kl . V  cykl 6-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

 

fortepian

 

  1. Bodasińska Zuzanna         – Ewa Poręba
  2. Pomarański Bruno            – Sebastian Raj
  3. Prędkopowicz Antonina   – Agnieszka Witomska
  4. Skirzyńska Aniela             – Beata Grabalska – Dukaczewska    
  5. Żerańska Nastazja             – Sebastian Raj

 

 

skrzypce

 

  1. Grot Nel                      – Milena Kamińska
  2. Wlazło Hanna             – Milena Kamińska

 

 

wiolonczela

 

  1. Abramczyk Dominika – Honorat Oskiera

 

 

flet poprzeczny

 

  1. Bartczak Emilia        – Anna Wierzchowska
  2. Marzyńska Faustyna – Ewa Liebchen
  3. Świca Zofia               – Ewa Liebchen

 

 

saksofon

 

  1. Redel Adam – Mariusz Kozłowski

 

 

perkusja

 

  1. Komoszka Martyna      – Mariusz Mocarski

 

 

 

 

 

 

 

kl . VI  cykl 6-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

 

fortepian

 

  1. Cisło Barnaba                      – Beata Grabalska-Dukaczewska
  2. Pomarańska Karolina          – Sebastian Raj
  3. Wojciechowska Katarzyna – Ewa Poręba

 

 

skrzypce

 

  1. Dwużnik Aleksandra  – Joanna Gierblińska-Pyskło
  2. Kopyść Lidia              – Joanna Gierblińska-Pyskło

 

 

gitara

 

  1. Krawczykiewicz Piotr – Adam Grądzki
  2. Stańczak Antoni          – Adam Grądzki

 

akordeon

 

  1. Żylińska Anna    – Marek Rejnowicz

 

 

flet poprzeczny

 

  1. Górecka Marianna – Anna Wierzchowska
  2. Stańczak Gabriela  – Ewa Liebchen
  3. Sulima Kamila       – Ewa Liebchen

 

 

perkusja

 

  1. Goc Konrad                   – Mariusz Mocarski
  2. Kraszewski Franciszek – Mariusz Mocarski

 

 

 

 

 

 

 

Przydział uczniów do pedagogów instrumentu głównego

w roku szkolnym 2020/21

 

 

 

kl. I   cykl 4-letni

 

 

skrzypce

 

  1. Sobolivska Weronika – Joanna Gierblińska-Pyskło

 

 

wiolonczela

 

1. Habrzyk Maria – Honorata Oskiera

2. Smolarek Małgorzata – Honorata Oskiera

 

 

 

gitara

 

1. Czerwińska Maja      – Mirosław Rogalski

2. Radomski Wojciech – Mirosław Rogalski

3. Kora Maksymilian – Mirosław Rogalski

 

 

 

flet poprzeczny

 

      1. Gładka Lilianna – Ewa Liebchen

 

 

 

saksofon

 

    1. Habrzyk Antoni – Mariusz Kozłowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kl. II   cykl 4-letni

rok szkolny 2020/2021

 

fortepian

 

1. Sobolivska Sofia            – Aleksandra Jagła

2. Głogowski Przemysław – Agnieszka Witomska

 

wiolonczela

 

1. Piątek Magdalena     – Honorata Oskiera

2. Piotrowska Zuzanna – Honorata Oskiera

3. Rułka Malwina         – Honorata Oskiera

4. Walica Melania        – Honorata Oskiera

 

gitara

 

1. Buchelt – Gołda Emilia – Adam Grądzki

2  Kolecki Antoni               – Mirosław Rogalski

3. Kosiorek Adrianna         – Adam Grądzki

4. Marzyński Franciszek   – Mirosław Rogalski

5. Turowska Maja              – Adam Grądzki

 

akordeon

 

1. Tyszko Stanisław – Marek Rejnowicz

 

flet poprzeczny

 

1. Sadowska Zuzanna – Ewa Liebchen

2. Tomczuk Sara        – Anna Wierzchowska

 

klarnet

 

1. Szewczyk Adam  – Przemysław Skałuba

2. Zdanowska Kesja – Przemysław Skałuba

 

saksofon

 

1. Charzewski Ignacy – Mariusz Kozłowski

2. Surała Dawid          – Mariusz Kozłowski

 

 

 

 

 

 

 

kl. III   cykl 4-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

fortepian

 

 

1. Radomyska Zuzanna – Aleksandra Jagła

 

 

wiolonczela

 

1.  Gąsińska Aleksandra – Honorata Oskiera

 

 

 

gitara

 

1. Dzwonek Agnieszka – Mirosław Rogalski

 

 

flet poprzeczny

 

1. Szymański Joachim – Ewa Liebchen

 

 

klarnet

 

1. Borządek Kacper – Przemysław Skałuba

 

 

saksofon

 

1. Sarnowski Wiktor – Mariusz Kozłowski

 

 

perkusja

 

1. Więch Igor – Mariusz Mocarski

 

 

 

 

 

 

 

kl. IV   cykl 4-letni

rok szkolny 2020/2021

 

 

 

fortepian

 

 

1. Cholewińska Amelia  – Ewa Poręba

2. Mosiej Zofia               – Sebastian Raj

3. Wójcik Wiktoria        –  Ewa Poręba

 

 

 

gitara

 

1. Pyra Dominik – Mirosław Rogalski

2. Pyra Paweł     – Mirosław Rogalski

 

 

 

flet poprzeczny

 

1. Derlatka Małgorzata    – Ewa Liebchen

2. Gołembnik Maria        – Anna Wierzchowska

3. Żebrowski Wojciech   – Ewa Liebchen

 

 

 

klarnet

 

1. Jurasz Rafał     – Przemysław Skałuba

 

 

 

perkusja

 

1. Folwarski Franciszek – Mariusz Mocarski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Przydziały uczniów - instrument główny